Artykuły

jachty luksusowe

Wyjazd na mazury z mężem na jachty luksusowe

Category: Turystyka

Niedawno pojechałam z mężem na bardzo fajny długi weekend. Tak naprawdę dawno nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Teraz jednak mąż zrobił mi niespodziankę i zorganizować cały wyjazd. Najpierw zadbał o to bym na pewno miała urlop i nie szła do pracy przez te cztery dni długiego urlopu.

Jachty luksusowe to dobry wybór

jachty luksusoweZa bardzo nie wiedziałam dlaczego aż tak bardzo na tym mu zależy. Naprawdę zaskoczył mnie tym wyjazdem i to bardzo pozytywnie. Widocznie chciał w końcu gdzieś wyjechać. Zaskoczył mnie tez tym, że postanowił mnie zabrać na mazury gdzie wcześniej nigdy nie byliśmy. Zawsze oczywiście obiecywaliśmy sobie, że pojedziemy na mazury jednak jak już dochodziło do jakiegoś wyjazdu to jechaliśmy po prostu nad morze. Mąż najbardziej zadziwił mnie tym , że zrobił czarter mazury last minute, wiedziałam że kiedyś o tym czytał ale nie wiedziałam że coś takiego zrobi. Mąż kiedyś opowiadał mi o tym, że można łatwo wynająć jachty luksusowe do wynajęcia z załogą na mazurach ale nie sądziłam po prostu że aż tak bardzo chciał czymś takim popływać. Takie jachty do wynajęcia to jednak jest coś bardzo romantycznego muszę przyznać. Dlatego tym bardziej się cieszę na nasz wyjazd z mężem. Dawno nigdzie nie byliśmy bo przez ostatnie lata robiliśmy w mieszkaniu dość duży remont i po prostu nie mieliśmy już pieniędzy na dodatkowe wyjazdy. Mąż zawsze bardzo lubił żaglować. Jednak ze mną raczej sobie nie mógłby pożeglować dlatego pewnie wpadł na pomysł by wynająć jacht na nasz wyjazd. Taki yacht charter robił nasz kolega gdy był za granicą. Ja po prostu nie sądziłam, że coś takiego jest możliwe na przykład na mazurach.

Wiem, że na nasz romantyczny wyjazd muszę kupić sobie nowy strój kąpielowy bo stary nie nadaje się już do niczego. Może kupię sobie nową sukienkę taką jakąś przewiewną, która świetnie będzie się nadawała na tą wyprawę jachtem.

LEAVE A REPLY