Artykuły

Wynajęcie firmy sprzątającej

Category: Usługi

Byłem poważnym przedsiębiorcą i współpracowałem tylko z firmami, które długo działały na rynku. Nie chciałem podejmować ryzykownych kroków i podpisywać niejasnych umów. Dzięki temu mogłem inwestować w swoje przedsiębiorstwo i w końcu doczekałem się większego biura.

Udana współpraca z firmą sprzątającą

firma sprzątająca wrocławBudynek wynajmowałem od przedsiębiorcy, który posiadał mnóstwo nieruchomości. Koszty najmu były zadowalające i płaciłem rozsądnie. Dysponowałem dwunastoma pomieszczeniami, które musiały być regularnie sprzątane. Moja poprzednia sprzątaczka zrezygnowała z pracy, ponieważ wyjechała do córki za granicę. Musiałem więc znaleźć kogoś na jej miejsce. Znana była mi bardzo dobra firma sprzątająca wrocław był miastem posiadającym wykwalifikowanych pracowników w tej branży i wiedziałem, że bez problemu kogoś znajdę. Firmę sprzątającą polecił mi jeden z pracowników. Podobno jego sąsiad korzystał z usług tej firmy i był szalenie zadowolony. Skontaktowałem się z przedstawicielem, żeby dopytać o ewentualne warunki. Do wysprzątania było dwanaście pomieszczeń, do tego wchodziło wyrzucanie śmieci, raz w tygodniu mycie okien a co dwa dni odkurzanie. Miałem świadomość, że zajęcia było sporo i liczyłem się z kosztami. Pracownik firmy sprzątającej ocenił pomieszczenia i wiedział ile czasu zajmie jego pracownikom ich sprzątanie. Dogadaliśmy się w kwestii ceny i cieszyłem się, że firma sprzątająca oferowała swoje środki czystości w tej cenie. Nie musiałem więc o nic się martwić.

Od samego początku byłem zadowolony tą współpracą, ponieważ każdego dnia w biurach było posprzątane. Firma sprzątająca przez rok czasu nie zmieniła mi ceny usługi i płaciłem tę samą cenę, która została ustalona na samym początku. To była solidna i w pełni profesjonalna firma.