Artykuły

Wynajem fotografów ze studiem

Category: Fotografia

Powiedziałem dzisiaj do swojej przyszłej żony, że już za kilka miesięcy ślub i warto będzie rozejrzeć się za jakimś fotografem oraz zespołem muzycznym, który wiadomo jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądany. Studio fotograficzne na pewno będzie ciekawą opcją, jednak często fotografowie je wynajmują.

Narzeczona wybrała dla nas fotografa ze studiem

duże studio foto do wynajęcia w WarszawieNa pewno będzie w stanie zrobić to wszystko lepiej, niż ja. Przede wszystkim chodziło nam o znalezienie fotografa, który posiadać będzie fajne zdjęcia na swoim koncie, a możemy to łatwo ocenić poprzez na przykład przeglądanie portali internetowych na których się znajduje, czy jego strony internetowej. Okazuje się, że prawie każdy z fotografów wiedział, czym jest duże studio foto do wynajęcia w Warszawie. Fotograf ślubny dla mnie był trudnym tematem, jednak jak tylko poszliśmy z żoną na spotkanie to okazało się, że jest to osoba, która dobrze dogaduje się zarówno z osobami znającymi branżę fotograficzną i wiedzący, czego chcą od swojego wydarzenia i zdjęć, ale także ze mną, czyli osobą, która nie bardzo wie o co chodzi w tym biznesie. Dzięki temu czułem, że mogłem uczestniczyć w tej rozmowie bardzo aktywnie, a moja przyszła żona była ze mnie niezwykle zadowolona. Stwierdziłem nawet, że zapłacimy fotografowi trochę więcej, gdyż jak widzieliśmy posiada on wiele zdjęć wykonanych na swoim koncie, co nas szczególnie interesowało, gdyż pokazywało nam doświadczenia tego fotografa. Byliśmy już niemal na sto procent przekonani, że jest to osoba, z którą chcemy współpracować przez najbliższe kilka godzin naszego wydarzenia. Tym bardziej zdjęcia przed ślubem wykonane w wynajmowanych studiach będą o wiele lepsze.

Ustaliliśmy także wszystkie terminy, które reguluje umowa, takie jak termin dostarczenia zdjęć do nas, czy też ich ilość oraz jakość. Wszystko było dla nas niezwykle istotne. Widać było, że fotograf dba o każdy szczegół naszej współpracy w odpowiedni sposób.