Artykuły

wynajem podnośników

Wynajem podnośników do kampanii społecznej

Category: Usługi

Co jakiś czas wymyślam sobie jakieś dodatkowe zajęcia. Taka już jestem, że nie mogę usiedzieć w miejscu. Po prostu uznałabym to za marnowanie czasu. Wolę wykorzystywać go maksymalnie, żeby później nie żałować, że ominęły mnie jakieś ciekawe możliwości.

Wynajem podnośników w celu powieszenia plakatu

wynajem podnośnikówDlatego też, kiedy pojawiła się okazja, abym wzięła udział w nowej kampanii społecznej jako grafik i nie tylko, od razu się na to pisałam. Mam pewne zdolności artystyczne, więc bez problemu zrobiłam plakat z atrakcyjnym, intrygującym hasłem. Większy problem miałam natomiast ze zorganizowaniem czegoś, co się nazywa wynajem podnośników. Nigdy nie orientowałam się nawet czy w Kielcach można znaleźć jakąś firmę, która rzeczywiście zaoferuje mi wynajem zwyżek i to w korzystnych cenach, a przynajmniej takich, jakie będziemy w stanie zapłacić. Podejrzewałam, że w Krakowie byłoby z tym łatwiej, ale ja musiałam radzić sobie w naszym mieście. To była lokalna akcja i skoro ją współorganizowałam jako jedna z wielu osób i dostałam zadania, którymi miałam się zająć, musiałam się też z nich wywiązać. Najpierw zorientowałam się, jakie firmy oferują wynajem podnośników, abyśmy mogli ten nasz plakat na billboardzie powiesić. Później porównałam ceny i jakość według osobistego klucza (nie wiem czy słusznego). Zapytałam też kolegę mechanika, co sądzi o dwóch wybranych przeze mnie firmach. Następnie w końcu udałam się do jednej z nich. Mieliśmy najpierw w planach jakąś współpracę barterową, ale się nie udało, więc normalnie zapłaciliśmy za wynajem podnośników koszowych.

Nie kosztowało to znowu aż tak wiele, a ten mój kolega mechanik miał stosowne uprawnienia. Poprosił jeszcze dwóch kumpli, aby też obsłużyli pozostałe maszyny i jakoś, w miarę szybko, zapełniliśmy miasto naszym przekazem. Muszę przyznać, że akcja się udała.

Czytaj więcej na: www.mgc-podestyruchome.pl

LEAVE A REPLY