Artykuły

wyposażenie jachtów

Wyposażenie jachtów na obozach żeglarskich

Category: Sport i rekreacja

Mojej koleżanki syn chodzi już do gimnazjum. Gdy byłam u niej ostatnio na kawie nie mogłam wprost uwierzyć jak szybko urósł. Nie widziałam go tak naprawdę tylko parę miesięcy przez, które zmienił się bardzo. I tak naprawdę z chłopca zamienia się w nastolatka.

Kupowanie wyposażenia jachtów

wyposażenie jachtów

Koleżanka mówi, że ma to swoje plusy i minusy bo jest teraz w dość ciężkim wieku i ogólnie ciężko jest się z nim porozumieć. Jednym słowem wszystko jest na nie. Koleżanka postanowiła, że w tym roku pojedzie na obóz żeglarski organizowany przez szkołę. On podobno nie jest za bardzo chętny. Jednak koleżanka twierdzi, że chociaż w wakacje chciałaby mieć trochę spokoju i naprawdę odpocząć nawet jeśli w tym czasie będzie chodziła do pracy. Po prostu muszą od siebie trochę odpocząć. Koleżanka opowiadała mi, że na ten obóz musiała kupić dużo rzeczy. Koło niej jest sklep żeglarski, w którym była. Jednak nie miała pojęcia co kupić synowi na ten obóz. Ten sklep motorowodny był naprawdę dobrze wyposażony,ale co z tego skoro ona się na tym kompletnie nie znała. W sklepie tym było na przykład solidne wyposażenie jachtów dla początkujących. A także poradniki na czym polega elektronika jachtowa i była naprawdę pierwszy raz w życiu zagubiona w jakimś sklepie. Jednak był tam bardzo miły sprzedawca, który chętnie udzielił koleżance porady żeglarskie na temat tego co na taki obóz należy kupić. Okazało się, że syn potrzebuje osprzęt żeglarski taki bardzo podstawowy. Koleżanka ucieszyła się, że musi kupić tylko to bo ceny tych różnych sprzętów były bardzo wysokie.

Nawet w pewnym momencie pomyślała, że raczej nie będzie jej stać na taki wyjazd. I, że może lepiej by ją wyszło gdyby syn pojechał nawet gdzieś na obóz za granicę niż na ten żeglarski. Jednak skoro to nie kosztowało aż tak dużo to od razu poczuła się lepiej.

LEAVE A REPLY