Artykuły

Wyposażenie łazienki w suszarkę do rąk

Category: Handel

Kiedy wymarzyliśmy sobie ze Stanisławem własną kawiarnię, długo potem planowaliśmy dokładnie jej wyposażenie. Oczywiście większość ludzi skupiłaby całą uwagę na wystroju głównej sali oraz na skompletowaniu wyposażenia za ladę, jednak my wiedzieliśmy, że są jeszcze inne ważne pomieszczenia – jak łazienka.

Suszarka kieszeniowa do łazienki

suszarka kieszeniowa do rąkKlienci bardzo często przychodzą do kawiarni jedynie na jedną kawę, jednak siedzą nawet kilka godzin! Chcą miło porozmawiać, spędzić przyjemnie czas. Wychodzą też do łazienki nawet po parę razy. Taka łazienka musi być więc odpowiednio wyposażona, aby zapewniała im komfort na najwyższym poziomie. Zadbałam o nowoczesną muszlę, zlew, ale zastanawiałam się, co z suszeniem rąk? Zwykłe ręczniki byłby używane intensywnie, dlatego chyba codziennie musiałabym uzupełniać ich zapasy, a to by mnie dużo kosztowało. O wiele lepszym rozwiązaniem wydawała mi się być suszarka kieszeniowa do rąk, zwłaszcza że obecnie na rynku znajduje się wiele nowoczesnych propozycji od renomowanych producentów. Taka suszarka jest niezwykle wydajna, a przy tym energooszczędna. Włączana jest na czujnik – wykrywa bowiem ruch pod systemem nawiewu, zatem gdy tylko ktoś umieści rękę pod suszarką, ta automatycznie uruchamia się. Prędkość nawiewu ustalana jest fabrycznie przez producenta, jednak można ją dostosować do własnych potrzeb. Taka suszarka wydawała mi się być dobrym wyborem.

Zapytałam o zdanie Stanisława, a ten przed podjęciem decyzji przewertował strony internetowe w poszukiwaniu jak największej liczby rzetelnych informacji na temat suszarek kieszeniowych do rąk. Na szczęście wszyscy użytkownicy wypowiadali się o nich pozytywnie – dlatego wiedziałam, że właśnie taką suszarkę kupimy do naszej kawiarni. Klienci będą zadowoleni.