Artykuły

pleksi

Wyroby i gabloty z pleksi

Category: Usługi

Już od dłuższego czasu można powiedzieć, że zajmuję się tworzywami sztucznymi. Co prawda nie mam wykształcenia technicznego, jednakże można powiedzieć, że od zawsze pracuję w firmach które właśnie różnego rodzaju tworzywami sztucznymi się zajmują.

Sprzedaję tworzywa – robią z nich gabloty z pleksi

pleksi

Przez pięć lat pracowałem w firmie, która była dystrybutorem właśnie różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Ja akurat w tej firmie sprzedawałem klientom tworzywa techniczne. Generalnie praca nie była łatwa, ponieważ zarobki były małe, a praca była dość ciężka. Dlatego też po kilku latach mojej pracy właśnie w tym miejscu postanowiłem się zwolnić i poszukałem sobie innego miejsca zatrudnienia. Na szczęście nie musiałem długo szukać miejsca pracy, ponieważ już po kilku tygodniach udało mi się znaleźć pracę. Tak się stało, że pracę znalazłem sobie również w firmie, która zajmuje się różnego rodzaju tworzywami sztucznymi. Firma ta robiła z tymi tworzywami można powiedzieć, że przeróżne cuda, takie jak na przykład cięcie, gięcie, klejenie ich i tym podobne. Ja akurat w tej firmie byłem odpowiedzialny za cięcie tworzyw sztucznych. W tej firmie bardzo dobrze mi się pracowało. Jednakże niestety szef postanowił zamknąć tą firmę i wyjechać za granicę. Także pozostałem bez pracy. Na szczęście dość szybko udało mi się pracę znaleźć, a mianowicie znalazłem sobie nową pracę w firmie, która robi przeróżnego rodzaju wyroby pleksi. Ja akurat w tej firmie jestem odpowiedzialny za produkowane gabloty pleksi. Praca niestety nie jest łatwa, ale generalnie rzecz biorąc praca w tej branży nie jest łatwa.

Na początku ciężko mi było nauczyć się, jak dokładnie takie gabloty powinny być zrobione, jednakże z czasem udało mi się tej sztuki nauczyć. Nie jest to może praca marzeń, ale generalnie rzecz biorąc narzekać nie mogę.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat tworzyw sztucznych, warto zajrzeć tutaj – http://pleksi.com.pl

LEAVE A REPLY