Artykuły

Wytrzymałe woreczki do gry

 

Figurki na zamówienie rozchodziły się błyskawiczne, więc mogliśmy zainwestować nieco więcej środków, by limitowaną produkcję zamienić na pełnoprawną grę bitewną. Mieliśmy w ofercie na tyle dużo różnorodnych modeli, by nie sprawiało to problemu, a wydrukowanie elementów dodatkowych było tylko kwestią kilku dni oczekiwania na zamówienie w drukarni.

Wygodne woreczki do gry planszowej

woreczki strunowe hurtDrobnych części w pudełkach było jednak na tyle dużo, iż podejrzewaliśmy iż mogą sprawiać problem przy rozkładaniu gry. Grając często w planszówki, znaliśmy na tyle dobrze owy mankament, iż postanowiliśmy nie brać przykładu z wielu wydawców, i zainwestować dodatkowo w woreczki strunowe hurt był bardziej opłacalny, gdyż nawet mimo nieznacznej ceny za sztukę, potrzebowaliśmy sporego zapasu by móc wreszcie skończyć wstępną produkcję gry. W naszym mieście działała dość duża hurtownia akcesoriów biurowych, mająca takowe woreczki również w ofercie, i to właśnie tam zdecydowaliśmy się zaopatrzyć. Mieliśmy możliwość zamówienia takowych przez internet, aczkolwiek preferowaliśmy osobiście wybrać cały potrzebny nam towar. Tak jak się spodziewaliśmy, nawet przy bardzo dużym zamówieniu hurtowym, cena woreczków nie była wygórowana, a należały one do bardziej wytrzymałych, mogących bez problemu znieść przechowywanie figurek o nierzadko ostrych kątach i wielu wystających elementach.

Różne rozmiary woreczków były pomocne podczas sortowania zawartości pudełka, i bodaj każdy gracz doceniał taką różnorodność, natychmiast znajdując dla owych woreczków zastosowanie. Duży zapas jaki zrobiliśmy w owej hurtowni pozwolił nam również na bardzo szybkie wykonanie zamówień już po zakończeniu pierwszego etapu sprzedaży, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla wszystkich graczy.