Artykuły

deska tarasowa

Zainteresowania – deska tarasowa

Category: Dom i ogród

Zaczęłam ostatnio interesować się czymś, czym dotychczas zupełnie się nie przejmowałam. A wszystko za sprawą tego, że w poczekalni do dentysty zaczęłam przeglądać magazyn o wystroju wnętrz. 

Deska tarasowa – jaką wybrać?

deska tarasowaNigdy wcześniej nie zwracałam specjalnie uwagi na to, jaka niedroga deska tarasowa została użyta do wykonania jakiegoś tarasu czy też które kafelki najbardziej pasowałyby do małej łazienki.Jednak przeglądając ten magazyn natknęłam się również na mnóstwo ciekawych i całkiem tanich mebli. Nagle zaczęłam zastanawiać się, jakby je połączyć ze sobą tak, żeby skomponować ciekawy i oryginalny pokój. Właśnie planowałam remont w swoim pokoju, więc właściwie przydałaby się jakaś inspiracja. Przekartkowałam cały magazyn i miałam już wybrane łóżko, biurko i regał. Obejrzałam też dokładnie tarasy kompozytowe proponowane przez pewnego polskiego projektanta. Właściwie nie mam tarasu, ale bardzo mi się spodobały. Chciałabym mieć taki kiedyś w swoim domu, który planuję kupić w przyszłości – będę na pewno zwracała uwagę na to, czy będzie dostęp do ogrodu i tarasu. To moje marzenie od dzieciństwa, żeby mieć taki dom. Pewnie dlatego, że zawsze mieszkałam w bloku i miałam do dyspozycji raczej małe mieszkanie – to byłaby ciekawa odmiana.

A poza tym uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, a taki taras, ogrodzony na przykład żywopłotem, gwarantuje dodatkowo spokój od ciekawskich spojrzeń. To byłoby spełnienie moich marzeń, które noszę w sobie od kilkunastu lat. Być może kiedyś stanie się rzeczywistością, kto wie – życie jest nieprzewidywalne.

LEAVE A REPLY