Artykuły

Zakup wyciskarki dla domu

Category: Handel

 

Jeśli ktoś myśli, że zrobienie pysznego soku wymaga wiele czasu i pracy, to chyba nigdy nie korzystał z wyciskarki wolnoobrotowej, a w domu ma jedynie głośną i podskakującą sokowirówkę, lub soki robi ścierając owoce na tarce i wyciskając go potem przez gazę, czy pieluchę z tetry. Ale przecież mamy XXI wiek!

Domowe wyciskarki to podstawowy sprzęt kuchenny

domowa wyciskarka wolnoobrotowa huromTak jak w kuchni stoi lodówka, kuchenka gazowa, czy zwykły okap wiszący nad nią, tak wyciskarki wolnoobrotowe powinny być podstawowym wyposażeniem każdej kuchni. I nie jest to żadna ekstrawagancja. Nawet ich cena wcale nie jest duża. Przecież za lodówkę, czy kuchenkę indukcyjną płacimy dość dużo. Oczywiście, używamy ich często (lodówki praktycznie cały czas „chodzą”), ale przecież wyciskarkę też należy używać często. Żaden sok ze sklepu nie przebije smaku, wartości odżywczych i doskonałej konsystencji naszego, domowego soku. Nie znaczy to, że producenci nie umieją robić soków. Wręcz przeciwnie. Umieją i to bardzo dobrze, ale niestety, aby ich soki nadawały się do przechowywania i późniejszego spożycia przez konsumenta, musza być pasteryzowane i zabezpieczane przez zwykłym skiśnięciem. A to już nie jest dobre. Dlatego warto zaopatrzyć się w taki sprzęt jak domowa wyciskarka wolnoobrotowa hurom i robić codziennie świeże soki. Jest to doskonała wyciskarka wolnoobrotowa, dająca nam gwarancję wyciśnięcia o kilkadziesiąt procent soku więcej, niż przez zwykłą sokowirówkę. Mamy więc więcej zdrowego soku, niż i przypadku sokowirówki.

Przy zdrowym odżywianiu bardzo ważne jest, aby dostarczać do naszego organizmu codzienną dawkę odpowiednich witamin i minerałów. Nic nie zastąpi tego wszystkiego, oprócz doskonałego soku, który właśnie wyciśniemy z wyciskarki wolnoobrotowej. A wszystko to dla naszego zdrowia.