Artykuły

Zakupy w sklepie Yankee Candle

Category: Handel

 

Ostatnio firma, w której pracuje zmieniła firmę. W sumie to znajduje się teraz w zupełnie innej części miasta. Do tej pory w tej części miasta bywałam naprawdę rzadko. W sumie a szkoda bo dopiero teraz znajduję tu naprawdę wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.

Sklep z Yankee Candle w galerii handlowej

sklep z Yankee CandleMoja praca bowiem znajduje się teraz koło galerii handlowej. Jest to chyba zresztą chyba największa galeria handlowa w mieście. I gdy wracam z pracy to często tu wstępuje. Nawet nie chodzi o to żeby coś kupować. Po prostu jakąś taką przyjemność sprawia mi nawet samo chodzenie po tym miejscu. Widzę też kiedy to powstają tu nowe sklepy. Na przykład ostatnio otwarty został sklep z Yankee Candle, który już z daleka naprawdę bardzo ładne pachnie. Od razu tam weszłam żeby zobaczyć co tam można kupić. Okazało się, że są tam przepięknie pachnące świeczki. Ja nawet nie przypuszczałam, że świece mogą aż tak intensywnie pachnieć. Były też tam kule do kąpieli. Oczywiście nie mogłam się oprzeć i kupiłam sobie kilka świeczek. Stwierdziłam, że na pewno będą pięknie pachniały w moim mieszkaniu. A gdy się sprawdzą to pewnie zostanę stałym klientem tego sklepu bo ja naprawdę lubię różnego rodzaju zapachy. Po prostu jestem osobą, która lubi otaczać się różnymi zapachami. Cenię sobie również to gdy pomieszczenia, w których przebywam po prostu ładnie pachną. A ceny tych świeczek wcale nie były wygórowane.

A do tego świeczki te wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Gdy tylko wróciłam do domu to poustawiałam świeczki w miejscach takich żeby było je najbardziej czuć. I podpaliłam. W sumie od razu zaczęło pachnieć w całym mieszkaniu. Naprawdę do tej pory nie spotkałam się z tym żeby świeczki pachniały aż tak intensywnie jak te. Myślę, że niebawem kupię nowe zapachy.