Artykuły

biuro projektowe

Założyłem biuro projektowe

Category: Usługi

Ponad pięć lat temu postanowiłem założyć swoją własną działalność gospodarczą, która ściśle związana jest z moim zawodem. Z zawodu mianowicie jestem architektem i dlatego też zdecydowałem się na to, żeby założyć swoje własne biuro projektowe.

Biuro projektowe i jego klienci

biuro projektoweZdecydowałem się założyć takie właśnie najlepsze biuro projektowe we Wrocławiu, ponieważ uwielbiam projektować, zwłaszcza najbardziej kręci mnie projektowanie biurowców. Poza tym własne biuro projektów wydało mi się naprawdę świetną sprawą, dlatego też zdecydowałem się na ten poważny krok otworzenia swojego własnego biura. To moje własne biuro otworzyłem w przepięknym Polskim mieście, które znajduje się w zachodniej Polsce, a miastem tym jest Wrocław. Wrocław jest to moje miasto rodzinne, tutaj się urodziłem, wychowałem, skończyłem studia na jednej z tutejszych uczelni, tutaj również założyłem swoją rodzinę, także zdecydowałem nie wyprowadzać się nigdzie i nie zaczynać swojej kariery w innym mieście, a związać się przez bardzo długi czas właśnie z tym jakże pięknym miastem. Przez te pięć lat działalności mojego biura bywały zarówno lepsze, jak i gorsze momenty. Zwłaszcza na samym początku było bardzo ciężko, gdyż moje biuro miało bardzo mało zleceń. Z czasem jednakże zleceń przybywało i obecnie tych zleceń mamy naprawdę bardzo dużo. Głównie robimy projekty budynków hotelowych i apartamentowców. Klientami mojego biura są raczej różne przedsiębiorstwa, deweloperzy.

 

Czasem osoby fizyczne, które pragną zrobić projekt np. swojego domu, chociaż przez te pięć lat działalności kilkanaście takich właśnie zleceń to moje biuro miało. Projektujemy dla wspomnianych deweloperów i przedsiębiorców z terenu całego kraju, nie tylko z terenu województwa. Również kilka zleceń jak dotychczas miałem od zagranicznych firm, także jest się czym pochwalić.

LEAVE A REPLY