Artykuły

oprawa oświetleniowa

Zamawiam oprawę oświetleniową do swojego domu

Category: Handel

W zeszłym miesiącu zakończyły się prace budowlane mojego nowego domu, ale zostało mi kilka spraw do załatwienia. Chcę zainwestować w oświetlenie led a pojawił się u nas nowy producent oświetlenia, dlatego postanowiłem się do niego udać.

Oprawa oświetleniowa i ciekawa oferta

oprawa oświetleniowaGłównie interesuje mnie oprawa najazdowa do mojej posesji oraz oprawa oświetleniowa na całym terenie. Wszędzie jest położona kostka brukowa, a do garażu to prowadzi świecąca kostka brukowa, ponieważ o takie rozwiązanie poprosiła mnie małżonka. Przyznam uczciwie, że ta świecąca kostka brukowa prezentuje się doskonale, dlatego cieszę się, ze uległem namowom mojej żony. Pojechałem do centrum miasta, gdzie producent oświetlenia ma swoją siedzibę i poprosiłem o spotkanie z przedstawicielem od sprzedaży. Powiedziałem, że interesuje mnie oprawa najazdowa, którą chciałbym zamówić a także oprawa oświetleniowa i chciałbym zapoznać się z ofertą. Otrzymałem katalog, w którym było kompletne oświetlenie led oraz wszelkie dostępne produkty. Ceny mnie nawet zaskoczyły, bo spodziewałem się, że będzie nieco drożej. Oprawa najazdowa, którą znalazłem w katalogu bardzo mi się spodobała i zdecydowałem się ją zamówić. Wybrana została także kompletna oprawa oświetleniowa i byłem zadowolony. Wszystkie produkty, które mają zostać dostarczone bezpośrednio na mój adres, przyjadą w ciągu trzech dni. Zdążę w międzyczasie zorganizować pracowników, którzy wszystko dla mnie wykonają. Oprawa najazdowa, którą będę miał zamontowaną jest także zamontowana u mojego sąsiada.

Przyjrzałem się dokładnie jak to wygląda i wiem, że na pewno będę zadowolony. Pracowników zorganizowałem na piątek, bo do tego czasu całe oświetlenie led dotrze. Będą mogli spokojnie zająć się montażem. Ja od poniedziałku zacznę organizować przeprowadzkę.

Więcej na http://ledtop.pl

LEAVE A REPLY