Artykuły

buty robocze

Zamówienie na buty robocze dla pracowników

Category: Praca

Jestem pracownikiem firmy, która sprzedaje mrożonki. Nasi pracownicy magazynowi i fizyczni pracują w ciężkich warunkach. Do moich obowiązków należy zapewnienie im bezpieczeństwa. Dbam żeby w firmie nie dochodziło do wypadków. Jeśli już do jakiego dojdzie to muszę obejrzeć teren i przygotować go w taki sposób aby wypadki się w miarę możliwości nie powtarzały.

Buty robocze cofra są bardzo potrzebne

buty roboczeZamawiam dla pracowników odzież roboczą. Właśnie nadchodzi czas szykowania zamówienia. Mam przed sobą magazyn branżowy i patrzę jakie pojawiły się na rynku nowości. Nasz dotychczasowy dostawca wycofał się z rynku. Muszę poszukać jakąś inną firm, z którą rozpocznę współpracę. W magazynie było wiele nowości. Najlepsze buty robocze cofra podobno teraz są najlepsze. Będą idealnie pasować do naszych minusowych temperatur. Muszę sprawdzić ceny takiego obuwia. Kombinezony jednorazowe nie są nam potrzebne ale w tym temacie także jest wiele nowości. Odzież przeciwdeszczowa robocza est potrzebna w małej ilości i tylko dla naszych kierowców. Czasem przy załadunku lub rozładunku pada deszcz i muszą być przez nas zabezpieczeni. Kurtki robocze przeciwdeszczowe są dosyć drogie ale my nie potrzebujemy ich wiele. Najwięcej potrzebujemy spodni ocieplanych dostosowanych do minusowej temperatury a także ocieplanych bluz lub koszul. W magazynie wiele informacji przeczytałem na temat koszul. Koszule flanelowe robocze teraz są ze specjalnego materiału, który utrzymuje ciepło. Pracownicy, które noszą te koszule nie wychładzają się. Materiał jest oddychający, pracownik się w nim nie poci. To jakaś nowość na rynku.

Poszukałem w internecie i znalazłem hurtownię do której właśnie zamierzam podjechać żeby sprawdzić czy mają wszystkie rzeczy które mnie interesują. W hurtowni jest duży wybór rożnych ubrań.

LEAVE A REPLY