Artykuły

hurtownia wędkarska

Zatrudniam pracownika do hurtowni wędkarskiej

Category: Handel

Ojciec całe życie mi powtarzał, że jak chcę coś w życiu osiągnąć, to muszę iść z postępem. Człowiek mądry i znający życie, dlatego go posłuchałem. Co wyszło mi tylko na dobre.

Hurtownia wędkarska i moja współpraca

hurtownia wędkarskaPrzez wiele lat prowadziłem własny sklep wędkarski w centrum miasta i wiodło mi się doskonale. Kiedy zaczęła ze mną współpracować hurtownia wędkarska to uznałem, że to już najwyższy czas, by iść za radą ojca. Doszedłem do wniosku, że jest to idealny moment, żeby otworzyć internetowy sklep wędkarski. Dzięki temu mój sprzęt wędkarski będą również zamawiać ludzie z innych miast. Zabrałem się już powoli za przygotowania, żeby mój sklep wędkarski online powstał jak najwcześniej, gdy nagle doszedłem do wniosku, że sam nie będę wstanie go obsługiwać. Na teraz mój sklep wędkarski w mieście odwiedza mnóstwo ludzi a gdzie to jeszcze internetowy sklep wędkarski. Nie ma szans. Muszę poszukać kogoś do pomocy, ponieważ w pojedynkę to co najwyżej mogę układać sprzęt wędkarski bo na nic więcej czasu nie będzie. Zapytałem wśród znajomych czy jest ktoś chętny, kto poprowadzi mój internetowy sklep wędkarski, ponieważ zależy mi, żeby to była zaufana osoba, z którą będzie mi się dobrze pracowało. Zgłosił się do mnie Marek, który często kupuje u mnie sprzęt wędkarski i powiedział, że bardzo chciałby ze mną pracować. Oferowała mu pracę hurtownia wędkarska, ale nie mógł pracować tam na pełny etat. Taki sklep wędkarski online daje właśnie taką możliwość. Jeżeli chodzi o sprzęt wędkarki to wiem, że Marek świetnie się na nim zna. Poza tym dość się lubimy i chętnie zgodziłem się go zatrudnić. Współpracujemy razem już od miesiąca i świetnie się dogadujemy.

Sprzedaż rzeczywiście od tego czasu znacznie wzrosła i nawet dałem Markowi podwyżkę. Cieszę się, że mi się dobrze wiedzie.

LEAVE A REPLY