Artykuły

firma budowlana

Zatrudniam się w firmie budowlanej swojego ojca

Category: Praca

W czasie studiów podejmowałem pracę w okresie letnim u mojego ojca. Jest on świetnym Toruńskim przedsiębiorcą i praca u niego była dla mnie zaszczytem. Kiedy ukończyłem studia to zaoferował mi stałe zatrudnienie.

Firma budowlana jest ceniona

firma budowlana Jego firma budowlana jest ceniona i wiedziałem, że w przyszłości będzie do mnie należała. Jego usługi budowlane cenione są w całym kraju i otrzymuje dużo ofert współpracy. Inne firmy budowlane również go cenią i często proszą o poradę. W czasie wakacji, kiedy pracowałem dorywczo to wykonywałem drobne usługi budowlane i często wyjeżdżałem z innymi pracownikami w delegację. Teraz jednak tata miał dla mnie zupełnie inne plany. Miałem zająć się zamówieniami i poprowadzić księgowość w jego przedsiębiorstwie. Studia dały mi ogromne doświadczenie i wiedziałem, że na pewno poradzę sobie na takim stanowisku. Na nasze usługi budowlane jest naprawdę dużo zamówień, ale jestem dobrze zorganizowany i nic nie stanowi dla mnie problemu. Inne firmy budowlane z Grudziądza czy okolić zatrudniają firmy księgowe, jednak mój tata chciał w pełni samodzielnie zarządzać swoją firmą, dlatego to właśnie mi zaoferował to stanowisko. Dodał, że skoro w przyszłości ta firma budowlana ma być moją własnością, to warto, ażebym już zaczął zajmować się ważnymi sprawami. Oczywiście nie zastanawiałem się ani chwili nad ofertą od taty i zgodziłem się zacząć od razu. Firma budowlana mojego ojca mieści się w centrum Torunia, dlatego dojazd jest prosty i wygodny. Bardzo mi to odpowiadało i wiedziałem, że będę się naprawdę doskonale czuł na tym stanowisku.

Na miejscu zostałem przedstawiony wszystkim pracownikom i otrzymałem własne biuro. Zaczyna się dla mnie bardzo owocny okres w życiu i wiem, że się na pewno sprawdzę. W przyszłości to będzie mój biznes.

Więcej o firmie na Szulc-bud.pl

LEAVE A REPLY