Artykuły

dmuchane atrakcje

Zatrudniłam się w sali zabaw z ciekawymi dmuchanymi atrakcjami

Category: Rozrywka

Jestem Kasia. Studiuje zaocznie i szukam pracy dorywczej. Nie chcę być zatrudniona na cały etat bo muszę mieć czas na praktyki a także naukę przed egzaminami. Koleżanka z roku poleciała mi pracę na sali zabaw.

Dmuchane atrakcje są lubiane

dmuchane atrakcjeOna sama tam dorabia. Mówiła, że właścicielka jest bardzo sympatyczna i można się z nią dogadać jeśli chodzi o godziny. Właścicielka zajmuje się organizacją różnego typu imprez dla dzieci. Organizacja imprez dla dzieci jest podobno pasją właścicielki. Moja koleżanka mówiła, że szefowa przygotowuje ciekawe atrakcje na imprezy dla dzieci. Podobno sala cieszy się dużym zainteresowaniem. Sprawdziłam właśnie w internecie sala zabaw ma bardzo dobre opinię. Rodzice chwalą miejsce za wystrój i bezpieczeństwo dla dzieci. Pracownicy także mieli kilka pochwał. Najbardziej rodzicom podobają się atrakcje w plenerze dla dzieci. Widziałam kilkadziesiąt zdjęć z różnych uroczystości. Można było na nich zobaczyć, że atrakcje na pikniki przyciągają sporą ilość dzieci i rodziców. Ciekawe dmuchane atrakcje dla dzieci standardowo cieszyły się dużym zainteresowaniem. Skakało na nich najwięcej dzieci. Postanowiłam złożyć swoje dokumenty. Ze zdjęć widać, że panuje tam miła atmosfera. Ja lubię dzieci. Mam młodszego brata i zawsze z nim szaleje jak wracam do domu na wieś. Teraz wynajmuje pokój w Warszawie i muszę się sama utrzymywać. Parę groszy zawsze mi się przyda, żeby nie wołać na wszystko od rodziców. Właścicielka zaprosiła mnie dzisiaj na rozmowę. Organizacja imprez dla dzieci na prawdę jest dla niej ważna. Pytała się co bym zrobiła w różnych sytuacjach.

Jak zachęciłabym dzieci do zabawy. Jak dbałabym o bezpieczeństwo. Na szczęście pytania nie były trudne i chyba dobrze sobie z nimi poradziłam bo zostałam przyjęta. Zaczynam od jutra. Mam przyjść na ósmą.

LEAVE A REPLY