Artykuły

grzejniki kanałowe

Zatrudniłem się w sklepie z grzejnikami kanałowymi

Category: Praca

Mam na imię Piotrek. Zostałem zatrudniony w hurtowni. Dwa miesiące temu ukończyłem technikum. Zapisałem się na studia zaoczne w miejscowości Warszawa. Uczelnia ma dobrą renomę i jest polecana wśród studentów.

Grzejniki kanałowe łatwe w montażu

grzejniki kanałowePonieważ są to studia płatne musiałem poszukać pracy bo moich rodziców nie stać żeby mi je finansować. Z resztą zawsze starałem się być niezależny. Pieniądze, które się samemu zarobi o wiele bardziej się docenia. Hurtownia hydrauliczna jest otwarta od poniedziałku do piątku. Bardzo mi zależało na takiej pracy, żebym miał czas na studia i nie musiałbym się zwalniać z pracy żeby uczęszczać na zajęcia. Hurtownia wysyła swoje towary do różnych sklepów a także sprzedaje je klientom indywidualnym sklep hydrauliczny, który jest w okolicy moje miejsca zamieszkania także zaopatruje się u nas w różne towary. Nasza hurtownia sprzedaje grzejniki bardzo dobrej jakości. Grzejniki są pięknie wykonane. Nie mają żadnych wad technicznych. Nowoczesne grzejniki kanałowe są proste w montażu. Musiałem się nauczyć wielu informacji odnośnie grzejników. Bo moich obowiązków należała obsługa klienta a także praca bezpośrednio na magazynie. Brałem udział w przyjmowaniu dostawy i rozpakowywaniu materiałów. Układałem towar na odpowiednie półki. Pilnowałem porządku bo właściciel bardzo go przestrzegał. Dzisiaj w zamówieniu dojechały do nas grzejniki dekoracyjne. Nigdy takich wcześniej nie widziałem. Bardzo ładnie wyglądały. Stwierdziłem, ze wezmę ulotki na ich temat i pokażę mojej mamie. Ostatnio wspominała, że przydałby się w domu remont, może zdecyduje się na wymianę na nowy model.

Studia zaczynają się w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że będę miał czas na naukę w trakcie sesji. Wykształcenie jest dla mnie bardzo ważne i zrobię wszystko co w mojej mocy.

LEAVE A REPLY