Artykuły

wilgotnościomierz

Zepsuty regulator temperatury, dobry wilgotnościomierz

Category: Technologia

Mam koleżankę, która jest sama. To znaczy od czasu do czasu spotyka się z jakimiś mężczyznami jednak jak do tej pory nie udało jej się zbudować jakiegoś stałego związku. Żal mi jest jej wtedy gdy rzeczywiście przydałby się jakiś mężczyzna a ona jest sama.

Koleżanka ma nawet wilgotnościomierz

wilgotnościomierzJa mam męża, który w domu potrafi zrobić niemal wszystko i nie wyobrażam sobie tego żebym niektóre rzeczy musiała robić sama. Koleżanka i tak wiele rzeczy potrafi sama ogarnąć czym w jakimś stopniu mi nawet imponuje, że jest właśnie taka zaradna. Na przykład ostatnio zepsuł się jej regulator temperatury przy grzejnikach. Ja nawet pewnie nie zorientowałabym się, że popsuło się akurat coś takiego. Ona po prostu wsiadła w samochód pojechała do sklepu i kupiła nowy. Po czym sama go zamontowała. Mój mąż twierdzi, że to przecież nic trudnego. Jednak ja nie wiedziałabym co zrobić i gdybym nie miała męża to od razu bym dzwoniła do swojego taty albo brata żeby mi pomogli. Koleżanka twierdzi, że wszystkiego można się nauczyć jeśli jest tylko taka potrzeba a ona nie chce być od nikogo zależna. Koleżanka kupiła sobie nawet pirometr bo uważa, że jest dużo bardziej precyzyjny pomiar temperatury. Ma nawet polecany wilgotnościomierz, ale go kupiła na poprzednim mieszkaniu gdy miała problem z wilgocią na ścianach. Możliwe, że to że nie może znaleźć sobie mężczyzny to jest to także dlatego bo jest taka właśnie zaradna. Chyba jednak praktycznie każdy mężczyzna lubi być potrzebny w domu szczególnie jeśli trzeba coś naprawić. A tu przy niej nie musiałby.

Możliwe zresztą, ze koleżanka potrafi lepiej naprawić jakieś rzeczy od faceta. Myślę, że jeśli chce sobie kogoś znaleźć to musi pokazać że ona też potrzebuję męskiego silnego ramienia. A nie, że to ona je posiada. No takie jest przynajmniej moje zdanie.

LEAVE A REPLY