Artykuły

Zestawy do hybryd z akcesoriami takimi jak lampa UV

Category: Uroda

W sklepach stacjonarnych i internetowych można kupić różnego rodzaju zestawy do manicure hybrydowego. Wśród nich znajdują się m.in. zestawy marki Konad. Każda kobieta, która dopiero chce się nauczyć wykonywania manicure hybrydowego, powinna postawić na zestaw startowy.

Manicure hybrydowy: pasja i sposób na zarobek

konad zestawJest to po prostu mniejszy zestaw, w którym znajduje się znacznie mniej elementów, ale z jego pomocą również można wykonać piękny manicure. Wybór takiego zestawu to na pewno minimalizacja kosztów. Z drugiej strony kiedy kobieta zacznie radzić sobie bardzo dobrze z zestawem startowym, może po kolei przechodzić na większe i bardziej profesjonalne zestawy do manicure hybrydowego. W sklepach można znaleźć również zestawy do hybryd z lampami UV. Taki konad zestaw cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem wśród klientek. Lampa UV służy do utwardzania lakieru, dzięki czemu jest on zdecydowanie bardziej trwały i utrzymuje się dłużej w nienaruszonym stanie. Profesjonalne zestawy do hybryd mogą być albo duże albo nieco mniejsze. W większych zestaw do hybryd znajduje się po prostu znacznie więcej lakierów do wyboru. Do każdego zestawu kobieta może wybrać swoje ulubione kolory lakierów. Jeśli zestaw do manicure hybrydowego ma służyć do pracy, to na pewno warto kupić taki, który zawiera znacznie więcej akcesoriów – przede wszystkim lakierów (by klientki miały w czym wybierać). W każdym zestawie do hybryd znajduje się co najmniej jeden lakier do tego typu manicure.

W niektórych zestawach znajdują się dodatkowo płytki z wzorami, dzięki czemu paznokcie mogą być jeszcze ciekawsze i przyciągać uwagę. Wybierając zestaw, warto sprawdzić, czy posiada on stempel i metalowy czyścik, które są bardzo ważne. Manicure hybrydowy może być nie tylko początkiem nowej pasji, ale też sposobem na biznes.