Artykuły

renowacja okien

Zlecenie na renowację okien

Category: Usługi

Firmę prowadzę od dziewięciu ponad lat. Jestem znanym przedsiębiorcą na poznańskim rynku i doskonale sobie radzę. Jakiś czas temu zdecydowałem, że przeniosę firmę do centrum Poznania, ponieważ znalazłem tam lokal w dość atrakcyjnej cenie. Lokal przed wprowadzeniem się należało jednak odświeżyć.

Doskonały lokal i nowoczesna renowacja okien

renowacja okienMój znajomy, który przeprowadza montaż nawiewników okiennych zawsze mówił, że w razie potrzeby mogę na niego liczyć. Zadzwoniłem do niego, akurat robił montaż nawiewników u jednego z klientów i obiecał do mnie przyjechać zaraz jak skończy. Po dwóch godzinach Andrzej się u mnie pojawił. Powiedziałem mu, że nabyłem nowy lokal w centrum Poznania, ale konieczna jest renowacja okien, ponieważ chcę, aby cały lokal wyglądał doskonale. Andrzej zapytał czy nowoczesna renowacja okien Poznań również wchodzi w grę, ponieważ najpierw musi zobaczyć jak wygląda ten lokal a wtedy może podjąć decyzję c z tym zrobić. Pojechaliśmy oboje do centrum Poznania, by Andrzej zobaczył, czy konserwacja okien zostanie przeprowadzona w moim lokalu. Zaoferowana została mi renowacja okien, na którą przystałem. Wiem, że Andrzej doskonale zna się na swojej robocie i na pewno prace zostaną wykonane prawidłowo. Pytał mnie, czy chcę montaż nawiewników, ponieważ w takim lokalu na pewno się przyda. Oczywiście powierzyłem wszystko fachowcowi, któremu ufam i wiedziałem, że wszystko wykona na najwyższym poziomie. Ekipa remontowa ma tylko odświeżyć ściany a moi pracownicy zadeklarowali, że przewiozą cały sprzęt biurowy.

Za miesiąc będziemy już mieli swoją siedzibę w centrum Poznania. Renowacja okien przebiegła bardzo sprawnie, ponieważ Andrzej zabrał swoich najlepszych pracowników, którzy pracowali przez cały dzień. Nie spodziewałem się, że to będzie tak dobrze wyglądało. Jestem zadowolony.

LEAVE A REPLY