Artykuły

Żona odzyskana w niedługim czasie

Category: Usługi

 

Zanim oświadczyłem się Honoracie, to byliśmy razem przez osiem lat. Byłem w końcu gotów na małżeństwo i dlatego podjąłem ten krok. Uroczystość była skromna, ale takiej właśnie oboje chcieliśmy. Byłem szczęśliwy z Honoratą i dumny z tego, że właśnie ona została moją żoną.

O tym jak odzyskałem swoją żonę

jak odzyskać żonęPo trzech latach zmieniłem pracę, w której zarabiałem o wiele więcej. Niestety związane to było z długim przesiadywaniem w pracy i dla żony miałem coraz mniej czasu. Nawet nie zauważyłem, kiedy się od siebie oddaliliśmy. Honorata często poruszała ten problem, ja jednak to ignorowałem. Pewnego dnia, kiedy wróciłem z pracy jej nie było. Zostawiła mi kartkę z informacją, że odchodzi. Nie mogłem do tego dopuścić i zacząłem się zastanawiać jak odzyskać byłą żonę, bo bardzo ją kochałem. Faktycznie przez pracę wszystko się zmieniło. Dzwoniłem do niej i obiecywałem zmianę, ona jednak mi nie wierzyła. Musiałem działać. Na początek ograniczyłem ilość godzin w pracy, bo przecież pieniądze nie były najważniejsze. Codziennie wysyłałem żonie bukiet kwiatów i liścik, w którym umieszczałem anegdoty, które wspólnie przeżyliśmy. Honorata w końcu zgodziła się na spotkanie. Zabrałem ją do restauracji, w której byliśmy na pierwszej randce. Kupiłem jej złoty łańcuszek i bukiet kwiatów. Opowiedziałem jakie zmiany wprowadziłem i obiecałem, że będę jej poświęcał dużo więcej czasu. Honorata postanowiła dać mi szansę, za co byłem jej wdzięczny. Od tego czasu cały czas się starałem być dobrym mężem.

Zarabiałem nieco mniej pieniędzy, ale to nie stanowiło żadnego problemu. Każdy wieczór spędzałem z żoną i zawsze było bardzo miło. Honorata na nowo mi zaufała i byłem szczęśliwy za daną mi szansę. Moja żona była dla mnie najważniejszą osobą na całym świecie.